Neděle 18. dubna      Neděle 3. Velikonoční

Ke svátosti smíření lze přistoupit každý všední den 30 min. přede mší svatou nebo kdykoliv po osobní domluvě s knězem.

Příští neděli je sbírka na křesťanská média.

Opět se koná sbírka kol pro Afriku. Pokud máte doma jízdní kolo, které nepoužíváte a chcete je darovat potřebným, můžete je přivézt na faru v Chropyni.

Tento týden je týden modliteb za duchovní povolání, vrcholí Nedělí Dobrého pastýře.

I letos probíhá v kostele sv. Jiljí v Chropyni projekt Otevřené brány, díky němuž je o víkendech od května do září v našem kostele průvodcovská služba. Kostel je otevřen v sobotu a státní svátky 10:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00 hod. V neděli pak 13:00 – 17:00 hod.

Chropyně:

Paní Šafářová vybírá na TV NOE.

Děkuji všem, kdo se zapojili do úklidu na faře a farní zahradě a jakkoliv pomohli. Pán Bůh zaplať.

Břest:

Křtinská pouť se letos vzhledem k pandemii a souvisejícím opatřením nemůže konat v řádném termínu. Podobně jako vloni se tedy uskuteční, dá-li Pán, v létě, nejspíše opět v srpnovém termínu. Prosím o schůzku těch, kdo se plánují jít na pouť. Sejdeme se po mši sv. před kostelem.

Příští neděli, 25. dubna, se bude konat v Břestě žehnání polí s průvodem na Rajčudu. Začneme v 15:00 hod. v kostele.